İmmanuel
İmmanuel
İmmanuel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İmmanuel

AnasayfaAnasayfa  EtkinlikleriEtkinlikleri  PublicationsPublications  AramaArama  GaleriGaleri  Güven İle İlgili Kompozisyon Empty  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Güven İle İlgili Kompozisyon

3 posters
YazarMesaj
Açelya Reyhan
Seviye 0
Seviye 0
Açelya Reyhan

Tecrübe : 0

Güven İle İlgili Kompozisyon Empty
MesajKonu: Güven İle İlgili Kompozisyon   Güven İle İlgili Kompozisyon EmptyC.tesi Ekim 21, 2017 10:09 pm

GÜVEN-

Biz teslim kardeşlerimize güveniriz güvenmeliyiz de çünkü onlar Allahın razı olduğu insanlardır. Allaha inanmayanlar ise onlara güvenemeyiz. Çünkü onlar sözlerinin arksında durmazlar.
. Mesela ben derse saat on iki de gelcem diyorum ama  saat bir de geliyorum. Sen otobüsü kaçmıştır bi şey olmuştur diye düşünürsün çünkü teslim kardeşine güvenirsin. Ama ben bunu dört  kez daha yapsam ve beşincide yine desem sen bana artık güvenemezsin. Ama teslimler böyle insanlar değildirler. Onlar bi söz  verdiklerinde onun arkasında duranlardır. O sözünü yerine getirmek için çaba harcayanlardır. Rabim bizileri sözlerimizin arkasında duranlardan kılsın inşallah.
Umut
Seviye 2
Seviye 2

MesajKonu: Geri: Güven İle İlgili Kompozisyon   Güven İle İlgili Kompozisyon EmptyPerş. Mart 22, 2018 12:48 pm

Aro açelya
Safa Türk
Seviye 1
Seviye 1

MesajKonu: Geri: Güven İle İlgili Kompozisyon   Güven İle İlgili Kompozisyon EmptySalı Nis. 03, 2018 11:21 pm

aro açelya

Güven İle İlgili Kompozisyon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güven (Kompozisyon)
» Şüphe ve Güven (Efora)
» Kurban İle İlgili Yazım
» Güvenle İlgili Yazım