FOTOĞRAF YARIŞMASI ANKETİ AÇILMIŞTIR 1. GRUP 2. GRUP

Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
Super Moderator
Super Moderator
Mesaj Sayısı : 260
Tecrübe : 733
Reputation : 13
Kayıt tarihi : 06/08/17
Kullanıcı profilini gör

Zenginlerin Kıyamet Sığınağı (Melisa)

Bir Perş. Ağus. 17, 2017 2:40 pm


Almanya’nın Rothenstein bölgesine inşa edilen 1 milyar dolarlık ‘kıyamet sığınakları’nda kalabilmek için Avrupa’nın önde gelen 34 ailesi başvuru yaptı. Sadece milyonerler için inşa edilen sığınaklarda, zenginlerin kıyamet günü geldiğinde 1 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadan hayatlarını sürdürebilecekleri iddia ediliyor. Ormanlık alandaki yeraltına inşa edilen ‘5 yıldızlı’ sığınaklarda yüzme havuzları, tiyatrolar, fitness salonları, restoranlar ve hatta helikopter hizmeti bile sunuluyor.

Kaynak:
www.gazetevatan.com

İşte Allah'a inanmayan insanların kendilerini bile aşan azgınlıkları.Kıyamete inanıp ama kıyametten kaçabileceklerini sananların kendilerini düzeltmek yerine hala lüks yaşamlarına devam edebilmek için hazırladıkları kıyamet sığınakları.Bu saçma düşüncede bile sadece ''milyonerler için inşa edilmiş'' bir sığınak.Yine bencillik yine dünya metaalarına bağlılık.İstekleri sadece dünyalık şeyler olduğu için yaptıkları şeylerinde sadece dünyada kalacaklarını hiç düşünmüyorlar.Böyle yaparak kıyametten kaçabileceklerini sananlar, sadece dahada azgınlaşıp cehenneme yaklaşıyorlar.

Rahman Ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla
34.Sebe Suresi
3- İnkar edenler, dediler ki: 'Kıyamet-saati bize gelmez.' De ki: 'Hayır, gaybı bilen RabbimeYemin olsun, o muhakkak size gelecektir. Göklerde ve yerde zerre ağırlığınca hiç bir şey O'ndan uzak kalmaz. Bundan daha küçük olanı da, daha büyük olanı da, istisnasız, mutlaka apaçık bir kitapta dır.

Rabbimiz bizleri kıyamet günü hor ve aşşağılık olanlardan kılma...
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz