KURT ADAM II SON BASVURU TARİHİ 10 ARALIK 2017
FOTOGRAF YARİSMASİ COK YAKİNDA
HOSGELDİNİZ

Paylaş
Aşağa gitmek
Super Moderator
Super Moderator
Mesaj Sayısı : 260
Tecrübe : 733
Reputation : 13
Kayıt tarihi : 06/08/17
Kullanıcı profilini gör

Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 6

Bir Perş. Ağus. 17, 2017 1:03 pm
Fecir – Duha - İnşirah Sureleri üzerine yazmış olduğumuz ana cümlelerimiz.


Talha Atay

Hayatı kendine zorlaştırmanın manası yok. Allah herkese doğru yolu göstermişken yanlışa düşmenin manası yok. Ayetler apaçık gösterilmişken okumamanın faydası yok.


Onur Buğdaycı

Rab bizi her anımızla denemekte ama bu hayatta doğru anılabilmektir tek isteğimiz. Cennet yolunda şehitler olanlar ve dost doğru şahit olanlardan oluruz İnşallah.


Hudayfa Çetinkaya

Teslim (doğru) insan yanlışı sezer. Salatlar fitne ve şeytanı iter. Rabbe bağlılık günahı ve şirki men eder. Rabbe uyan dediklerini yapan felah bulur. İhtiyatlı olanda cenneti bulur. Yetimi, yoksulu doyuran ihtiyatlıdır. Yoksulu iten, yardımı çeviren asıl yoksuldur. Ön yargılı cennete varamaz. Sabırlı ise ırmaklar ile ödüllendirilecektir.


Muhammet Öztürker

Geceleyin kalk; düşün, düşün taşınki sabahki uğraşıların için bir yol çiz gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.


İkrime Çetinkaya

Eğer sevdiğin bir şeyden vazgeçebiliyorsan, dünya hayatının senin için bir değeri olmadığını cennetin yolcularından olduğunu zikretmiş olursun. Zikir müminleri iman yolunda şaşırmadan yürüyebilmeleri için bir ilaç gibidir. Rabbimizin nimetlerini durmaksızın zikret.


Erdem Durmuş

Gerçekten çok mu dardasın, çok mu yoksunsun, çık etrafına bir bak; gökyüzüne, insanlara işte o zaman anlayıp şükredersin haline, doğru bir insansan eğer.


Bilal Balcı

Allah insanı varlıkla da bollukla da imtihan eder, fakat Allah insanın rızkını kesse Rabbim bana nimet vermiyor der. Allah insana nimet verse, insan yene de Rabbim bana nimet vermiyor der.


Kerem Atay

Rab insanı dener verdikleri ile ona şükür mü edeceğiz, yoksa verdiklerine onu anmaya engel mi kılacağız.


Rıfat Polat

Rab teslimlere her birine hidayetle yol göstermiştir ve göstermekte de, Rabbe hamd olsun. Rabbin gösterdiği hidayetin sürekli olması ve kalması için; boş kaldığımız zaman sürekli Rabbin yolunda uğraşmak gerekmekte, gerekmekteki, bizim içinde son olan ilk olandan hayırlı olsun. Sonumuzda cennet olsun.
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz