İmmanuel
İmmanuel
İmmanuel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İmmanuel

AnasayfaAnasayfa  EtkinlikleriEtkinlikleri  PublicationsPublications  AramaArama  GaleriGaleri  Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 5 Empty  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 5

YazarMesaj
Yönetim
Denetim

Tecrübe : 122

Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 5 Empty
MesajKonu: Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 5   Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 5 EmptyPerş. Ağus. 17, 2017 1:53 pm

Ala ve Leyl suresi üzerine yazdığımız ana cümlelerimiz.

Kerem Atay

Zikirlerin dünyaya ait ise bu seni ateşe götürür, ancak yüreklerindekini arındıranlar kurtuluşa erenlerdir.

Erdem Durmuş

Bir işi yapmak için kötü olanı yapıp, kolay olana kaçarsan, sakınman gereken şeyleri kolay bir şekilde pas geçersin ve yolundan sapıp uzaklaşırsın.

Muhammed Öztürker

Hayatında bir şeylerini değiştirmen gerekiyorsa, işte tam sırası çünkü ölüm her an.

İkrime Çetinkaya

Sen bir plan kurarsın, bir şey yapmak üzere yola çıkarsın, fakat ölüm ansızın geliverir ve o plan hatırlayamayacağın kadar değersiz gelir sana…

Hudayfa Çetinkaya

Doğru olanı bilip yaşayan imtihanını kazanır, doğru olanı bilip inkar eden imtihanı ile cehenneme varır.

Talha Atay

İnsanlar doğar, yaşar ve ölür. Allah ım biz senin yazdıklarını yaşamakla emir olunduk bizlere güç ver ve bizlere yardım et.

Onur Buğdaycı

Rab bizi birtakım zorluklarla deniyor ama o zorlukların sonunda kolay olan cennet. Fakat zorlukları doğru bir şekilde geçmelisin ki; cenneti hak edebilesin inşallah. Rab yolunda yaşamak dosdoğru, Rabbe hoşnut bir kul olarak.

Bilal Balcı

Allah insana bir yol, bir amaç göstermiştir. İnsan tercihleri ile bir yerlere gelir bu tercih cennete yada cehenneme götürür insanı.

Rıfat Polat

Hayatı sakınarak yaşayanlar Rabbin sözünü işitebilenlerdir.

Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 7
» Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 8
» Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 9
» Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 10
» Gençler Kuran Salatı (Rıfat) 11